भिमाद सञ्चार
तनहुँ २०७९ मंसिर २३
एस के स्टाइल क्रियसनको आयोजनामा विगतका वर्षहरुमा जस्तै यस बर्ष पनि The Next Face Lumbini Season 2 कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रम सहिर केसीको सभाध्यक्षता तिलोत्तमा नगरपालिका उप-प्रमुख जागेश्वरीदेवी चौधरीको प्रमुख आतिथ्यता, गोकुल न्यौपानेको कार्यक्रम संयोजनमा रुपन्देहीको  तिलोत्तमा नगरपालिकाको शंकरनगर स्थित रेडीसन पार्टी प्यालेसमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

उक्त कार्यक्रममा सुशीला नेपाली, अनुप बुढाप्रिथि  विजेता हुन सफल  भएका छन् ।  viwer choice पब्लिक विजेता भने देवि पाण्डे, सुस्मिता पाईजा मगर र विश्व राष्कोटी मगर हुन सफल भएका छन् । त्यसै गरी  first Runner-up आकाश रतन, सानिया चालिसे भएका छन् । कार्यक्रममा कलाकारहरु चर्चित गायक श्रीधर अधिकारी, गायक राजेश भण्डारी , गायक तथा संचारकर्मी बिनोद बिस्ट, डान्सर अनु अनमोल छेत्रि र डान्सर आकृति परियारको बेजोड प्रस्तुति रहेको थियो ।  उक्त सम्पन्न कार्यक्रमको संचालन बुटवलका चर्चित उद्घोषक सुमन श्रेष्ठले गरेका थिए ।